Горещи новини
- Учени сравниха ядрените потенциали на Русия и САЩ
- Американски торпеда за немските Poseidon
- В Китай моделираха атака с хиперзвукови ракети срещу американски самолетоносач
- Словения ще закупи системата за ПВО IRIS-T SLM
- Компаниите Elbit America и Theon Senors с договор за доставка на очила за нощно виждане за морската пехота на САЩ
- САЩ плащат 70% от цената за новите брегови ракетни системи на Латвия
- Смъртта на помощника на Залужни: съдът все пак избра превантивна мярка за заподозрения служител
- В САЩ Зеленски ще разговаря със сенатори и ще се срещне с председателя на Камарата на представителите
- Кулеба: Борбата за решението на ЕС да започне преговори за присъединяване с Украйна все още продължава
- Президентът на Литва: Унгария вреди на единството на Европейския съюз

пан.бг
В Русия самолет с почти 200 пътници излезе от пистата
Татяна Лозовенко — петък, 22 септември 2023 г., 14:21 ч.
9935
В Русия самолет с почти 200 пътници излезе от пистата
Снимка от сайта на РИА Новости
Самолетът с почти двеста пътници, който кацна в руския град Перм, не успя да спре и излезе на 50 метра от ръба на пистата.
Източник: руски Интерфакс с позоваване на прокуратурата и службите за спешна помощ
Подробности: На борда е имало 174 пътници, включително 26 непълнолетни, както и седем членове на екипажа. Пострадали няма. Инцидентът е станал със самолет Боинг 737 на турските авиолинии.
Интерфакс съобщава, че по предварителни данни екипажът не е успял да спре навреме поради дъжд и лошо сцепление между шасито и платното.
Летището е временно затворено.
https://img.pravda.com/images/doc/3/f/3f94e99-xn--80asehdb.opera--------2023-09-22-142315-xn--80affa3aj0al.png
източник
Українська правда
loading...
Други публикации
Напиши коментар