Горещи новини
- КНИГА ЗА "ИСТОРИЯ НА ЛЕТИЩЕ БАЛЧИК" БЕ ПРЕДСТАВЕНА В СОФИЯ
- Първата 155-mm самоходна гаубица RCH 155 е доставена на Украйна
- КНИГА СПИСАРЕВСКИ ПРЕДСТАВИХА НА ЛЕТИЩЕ СОФИЯ
- Boxer RCT30 за Украина
- Нови американски самолетоносачи ще носят имената на Клинтън и Буш-младши
- Служба „Военно разузнаване“ отбеляза професионалния си празник
- Ученици от село Караджово гостуваха в Министерството на отбраната за Банко Васил
- Полша оцени плановете на Тръмп да анексира Гренландия и Канада към САЩ
- Украинските въоръжени сили са попаднали в частично обкръжени в посока Кураховски
- „България Еър“ с промоция „Време за полет“ на билети за полети до/от 11 вълнуващи европейски дестинации
pan.bg
Парашутистите скочиха с парашут от 10 хиляди метра височина и изминаха разстояние от над 80 километра.
Руски парашутисти поставиха световен рекорд за разстояние на скок. Това съобщиха от пресслужбата на "Ростех".
Специалисти от Държавния център за летателни изпитания „Чкалов“ взеха участие в летателните изпитания на парашутната система със специално предназначение „Далнолет“. Парашутистите скочиха с парашут от 10 хиляди метра височина и изминаха разстояние от над 80 километра.
От пресслужбата на държавната корпорация отбелязаха, че никой в света досега не е десантирал на такова разстояние. Изпитателите скочиха с парашут от самолет Ан-72 със скорост 350 км/ч.
По-рано съобщихме, че в Руската федерация е започнало производството на машини за обработка на едрогабаритни заготовки за самолети.
Източник: piter.tv Снимка: cdn.am.sputniknews.ru Видео: Telegram / Ростех
Превод и редакция: pan.bg
Други публикации
Напиши коментар