Горещи новини
- МО РФ: Системите за ПВО за едно денонощие свалиха 911 дрона
- NBC: Пентагонът е обезпокоен от засилено шпиониране от Израел на американски служители, в Израел отричат
- В Италия изпекоха хляб с мая от мумия на 5300 години
- Новото правителство на Унгария започна реформа на държавните медии
- Москва коментира очакванията на ЕС за руска „атака“ срещу Европа
- МТГ-Делфин представи нова концепция за среден безпилотен надводен кораб (MUSV) - Proteus 36 MLC на ХЕМУС 2026
- Меркел разкри кой може да преговаря с Русия от името на ЕС
- В Москва призоваха за унищожаване на маршрутите за доставка на компоненти за БЛА към Украйна
- SHOT: Руските ВС нанесоха масирани въздушни удари по Одеса и Черноморск /ВИДЕО/
- Демонстрация на Силите за специални операции на "ХЕМУС 2026" (ГОЛЯМА ЕКШЪН ГАЛЕРИЯ)

pan.bg
След повече от четири години и половина престой след сблъсък с подводна планина в Южнокитайско море през октомври 2021 г., ядрената подводница клас Seawolf USS Connecticut (SSN-22) на ВМС на САЩ скоро ще бъде готова да се върне в експлоатация, съобщава Forbes. https://www.forbes.com/sites/petersuciu/2026/06/02/the-us-navy-spent-80-million-to-repair-submarine-nearing-retirement/
Разходите за ремонт надхвърлиха 80 милиона долара, което може да изглежда като изгодна сделка, като се има предвид, че първоначалната цена на подводницата е била близо 3,1 милиарда долара.
„Въпреки това, тази пролет ВМС на САЩ потвърдиха, че втората от само трите подводници клас Seawolf ще бъде изведена от експлоатация през 2031 г., което означава, че тя може да остане в активния флот само още пет години, приблизително същото време, което отнема завършването на ремонта, ако той бъде завършен навреме“, пише Forbes.
Сега, когато работата е към своя край, възниква въпросът дали си е струвало да се прави, ако подводницата ще бъде изведена от експлоатация след пет години.
Припомняме, че през октомври 2021 г. атомната подводница USS Connecticut удари подводна планина в Южнокитайско море. Ударът засегна носа. Единадесет моряци бяха ранени, но реакторът и задвижващата система останаха невредими, което позволи на подводницата да достигне Гуам със собствен ход и по-късно до корабостроителницата Бремертън, където пристигна през декември същата година.
В същото време, ВМС на САЩ неуспешно се опитаха да ремонтират друга ядрена подводница, USS Boise от клас „Лос Анджелис“. Тя беше доставена за ремонт през 2015 г. и през 2017 г. беше обявена за неспособна за потапяне. В течение на десет години разходите за ремонт нараснаха от първоначално планираните 1 милиард долара до близо 3 милиарда долара. Накрая, през 2026 г., Пентагонът призна, че ремонтите ще струват приблизително 65 процента от цената на нова подводница от клас „Вирджиния“ и се отказа от проекта, въпреки че вече бяха похарчени приблизително 800 милиона долара.
Източник: rg.ru Снимка: Военноморски сили на САЩ / wikimedia.or
Превод и редакция: pan.bg / Л. Вълев
Други публикации
Напиши коментар


(0)




























