Горещи новини
- Полеви обучения провеждат инженерни формирования от 55-ти инженерен полк – Белене
- Военнослужещи от Сухопътните войски унищожиха невзривен боеприпас, открит в село Юруково, община Якоруда
- Военна академия като изложител на Международното изложение за отбранителни продукти и услуги “Хемус 2026”
- НАД 30 АТРАКЦИИ, СВОБОДЕН ВХОД И СЕМЕЙНИ ПРЕЖИВЯВАНИЯ В ДЕНЯ НА БАЩАТА В НВИМ
- Фото-факт: Дни на отворени врати във военни формирования на Сухопътните войски
- Министър Димитър Стоянов ще участва в среща на министрите на отбраната на ЕС
- Премиерът Румен Радев: Предложението на ЕК за свръхдефицит е красноречива оценка за всички предишни управления
- Президентът Илияна Йотова: Казанлък е световната столица на розата
- Тръмп: Нетаняху ще трябва да приеме всяка сделка между САЩ и Иран
- НАТО започва мащабни военни учения в страни, граничещи с Русия
През 1926 г. стана нужда да се закара във Варна шлепът "Велико Търново" и да се докарат от там някои други плавателни съдове. За това бе определен корабът "Искър", който бе първенец между речните кораби. Обаче комисията в Сулина не позволи преминаването му през Сулинския канал, понеже не притежавал клас. Затова корабът "Искър" бе представен на комисията, която след обстоен преглед и изпит му даде първи клас и го регистрира под №47. Това беше първият български речен кораб, който получи международен клас. Екипажът на кораба при това пътуване бе съставен от Никола Минев - капитан, Борис Радев - старши механик, Васил Биков - лоцман, Иван Стойчев - лоцман, Георги Доганов - машинист, огняри - Живко Бояджиев и Коста Йорданов, матроси - Райчо Михов, Никола Ненов и Георги Коев и др. След това корабът "Искър" направи редица плавания от Русе до Варна и обратно.
Минков. 30 години параходство БРП
Други публикации
Напиши коментар


(0)


















