Горещи новини
- Френски експерт: Евентуална руска победа ще промени много Европа
- Русия разработи свръхзвуков снаряд с увеличен обсег за РСЗО
- ISW анализ: Защо руските власти лъжат за "активната защита" на Авдиевка
- БЪЛГАРСКОТО ВОЕННО ИЗДАТЕЛСТВО "ЕЪР ГРУП 2000" НА ИЗЛОЖБАТА НА КНИГАТА, НДК 5-10 ДЕКЕМВРИ! ЩАНД 418, ЗАПОВЯДАЙТЕ НА НОВИТЕ НИ ИЗДАНИЯ!
- Украинските войски удариха 5 склада с боеприпаси на руснаците
- Зеленски изслуша предложенията за решаване на мобилизационните проблеми в Украйна
- The Economist: Путин изглежда печели украинския конфликт
- В САЩ е създаден дрон-прехващач за многократна употреба
- Държавните поръчки за доставка на пистолета "Лебедев" за 2023 г. са изпълнени
- Украинското министерство на отбраната одобри за експлоатация нови системи за РЕБ

Парламентът прие проекторешението за персоналния състав на Министерски съвет с премиер Пламен Орешарски.
Новите министри от правителството на Пламен Орешарски се заклеха в парламента. Клетвата мина в присъствието на почти всички народни представители. ГЕРБ този път не напуснаха залата, а изкараха докрай вътре.

Ангел Найденов - новият министър на отбраната, в средата, пред микрофоните
Състав на кабинета:
Министър на правосъдието и вицеприемиер – Зинаида ЗлатановаМинистър на финансите - Петър Чобанов
Министър на икономиката и енергетиката – Драгомир Стойнев
Министър на транспорта – Даниел Папазов, шеф на пристанище Варна
Министър на земеделието – Димитър Греков, ректор на пловдивски Аграрен университет
Министър на културата – Петър Стоянович
Министър на здравеопазването – Таня Андреева
Министър на вътрешните работи – Цветлин Йовчев
Министър на отбраната – Ангел Найденов
Министър на външните работи – Кристиан Вигенин
Министър на екологията – Искра Михайлова
Министър на спорта – Марияна Георгиева
Министър на образованието и науката – Анелия Клисарова, ректор на варненския МУ
Министър на труда и социалната политика – Хасан Адемов
Министър на инвестиционното проектиране - Иван Данов
Министър на регионалното развитие - Десислава Терзиева
Pan.bg и списание Клуб КРИЛЕ пожелават успех на Ангел Найденов и на екипа, който тои ще си избере. Пожелаваме му най-вече здраве и успехи в нелекия път, който ще поеме и дано да спази обещанията за връщане на промените в КСО, които направи унищожителят на БА Аню Ангелов. Дано също така успокои хората в армията, с положителни реформи и нова техника.
loading...
Други публикации
Напиши коментар
Честито!
Следва изпълнение на обещанията на министъра!
КСО
Министър на труда и социалната политика – Хасан Адемов
ЧЕСТИТО ОВЦЕ, ДРУГИЯ ПЪТ ПАК ВИКАЙТЕ НЕ НА НАСИЛИЕТО И ИГРАЙТЕ ХОРА ПРЕД ПАРЛАМЕНТА.
Perfektno.
Честито! Дано изкарат 4 години и да накажат боко и цвинокио и разбира се ньойския предател!
Е -сега вече и на умрелите им е ясно коя е мафията в България!
Честно не ми се вярваше че Атака е създадена и финансирана с подкрепа на ДПС - но сега вече съм сигурен.Хем им служи като плашило за сплотяване на електората- хем е скрития коз за най -решаващият момент.
Честито, стадо! Сега вече ще се види, кон боб яде ли. Досега беше само овертюра, от сега нататък ще ви се изЯсни, що е то мафията да си има държава!
Според вас кой да управлява?То в България има 4 парии:Бсп,Герб,Атака,ДПС и няколко по-малки които не са в парламента.Който и да изберем ще е едно и също.Някакви предложения?
Желая Ви успех г-н Найденов. Само ще Ви кажа, че си имам един лакмус за почтенността на военните министри. Пожелавам Ви да не го активирате. Попътен вятър и ... останолото не го помня!
До № 7
Стадо ще казваш на домашните си, и спри с тоя герберастки маниер да заплашваш хората, какво щели да видят защото по-лошо от това, което вече видяхме, май само по турско е било. Сега лошото започва за теб и себеподобните ти. Приятна паша.
Едно е ясно.
За да има въобще какъвто и да е авторитет в армията(извън правото да вика "Ти чуваш ли какво казвам бе!!!") ка министъра трябва да си спази обещанието за връщане стария режим на пенсиониране.
Това му е абсолютната "кота нула".Без нея трябва да му е ясно че всеки който му чуе името ще си мисли " лъжец".
Може да направи и пного други неща- и то които не само не изискват а ще спестят пари.
Акъл със сигурност има- остава му воля .
ДПС и АТАКА са все партии необходими на българската държава.те въплъщават в себе си настроенията на немалка част от българските граждани.ДПС е уникално постижение на българската национална сигурност и всеки който ги обвинява че са „лоша” партия нека се замисли кое е по-добре – българските турци (които както се видя през 80-те години могат лесно да се включат в терористична дейност срещу българия с помоща на турските и американските специални служби) да се управляват от турските болни амбиции или да се впрягат кротко от български лидери с турски имена които са офицери от българската ДС.по въпроса за националистите – не е нормално днес в 21 век една държава да няма националистическа формация.това е дин вид ваксина срещу негативите на глобализацията.та да не би в „цивилизована” европа да няма такива? само изброявам франция, австрия, белгия, германия, италия,консервативна англия.ами какво да кажем за агресивните неоконсерватори от сащ,които действат не само с вербална агресия ами насъскват тъпанари като георги бушев да нахлуват безнаказано в легитимни страни? а патента на взаимодействие на правителствата с т.нар. мафия е измислен от братска америка и нека в края на краищата да се изясни коя мафия и кои световни лобита са по-малката злина за българия – американските,европейските,турските или руските и при царуването на кои от изброените, стандарта на живот и индивидуалния прогрес на българина, просперитета и не напоследно място демографския срив на нацията са най-благоприятно решени в дългосрочен план.и едва тогава да се дават оценките от типа „правителство на енергийната мафия и организираната престъпност” които са от речниковия запас на тъпигьозите от герб.
Безмислено правителство и парламент в червено-турски отенък..Надявам се изборите да бъдат касирани.
До № 7
май вие сте стадо господине защото се пише увертюра! а времето ще покаже дали найденов ще успее да направи нещо полезно ....аа го видяхме колко е нефелен
Вчера всички нагледно видяхме, че БСП и ДПС са едно цяло, както винаги.
Видяхме, че Атака е тяхно произведение, за да си имат контролирана опозиция.
Видяхме че Меглена Кунева е тяхно произведение.
Видяхме, че и СДС е тяхно произведение.
За ГЕРБ всички знаем, че са производна на БСП.
Въпросът е кой управлява България през последните 23 години?!
Преди да разберем това трябва да си отговорим на въпроса защо се провежда геноцид, невиждан и по време на война, спрямо българите?
Защо деградираме морално?
Защо бягаме в чужбина?
Защо армията ни е свита до положение, колкото да има сделки с "наши" фирми?
Кой стои зад БСП и защо иска унищожението ни?
Със сигурност не са българи.
А не са и турци основните заподозрени, турците само се възползват.