Френски изтребител се разби в Нигер, екипажът оцеля

Pan.bg 10 юни 2014 | 15:41 views (2978) commentaries(4)
img start.bg

Изтребител на френските ВВС Mirage 2000-D се разби в Нигер, предаде РИА Новости, като цитира представителят на Генералния щаб на въоръжените сили на Франция Жил Жиноа.

Изтребителят се връщал от мисия в Мали и паднал между малийския град Гао и столицата на Нигер.

„Екипажът се е сблъскал с отказ на системите и се наложило да катапултира. Пилотът и щурманът са открити невредими”, заяви Жиноа.

image

Други публикации


Напиши коментар

Коментари: 4

  1. #1
    Fulcrum 10 юни 2014, 16:09
     
    0
     
    0

    Доказателство че самолети падат навсякъде

  2. #2
    KOREKTOR 10 юни 2014, 18:46
     
    0
     
    0

    Доказателство, ама я питайте "авиционните капацитети" Загрижен и Оги.

    За тези УНИКАТИ това западен самолет да катастрофира ... къде ти? Абсурд. Нивгаш.

  3. #3
    Загрижен за л 10 юни 2014, 22:11
     
    0
     
    0

    Коментарът е цензуриран, заради обиди/нецензурни изрази. Admin

  4. #4
    KOREKTOR 11 юни 2014, 07:47
     
    0
     
    0

    Коментарът е цензуриран, заради обиди/нецензурни изрази/НЕ Е ПО ТЕМАТА. Admin

Социални мрежи

Вход

Запомни ме на това устройство

Регистрирай се Забравена парола

Последни

НАЙ-ЧЕТЕНИ НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Морски архиви

Прочети още

Броячка