Горещи новини
- Полеви обучения провеждат инженерни формирования от 55-ти инженерен полк – Белене
- Военнослужещи от Сухопътните войски унищожиха невзривен боеприпас, открит в село Юруково, община Якоруда
- Военна академия като изложител на Международното изложение за отбранителни продукти и услуги “Хемус 2026”
- НАД 30 АТРАКЦИИ, СВОБОДЕН ВХОД И СЕМЕЙНИ ПРЕЖИВЯВАНИЯ В ДЕНЯ НА БАЩАТА В НВИМ
- Фото-факт: Дни на отворени врати във военни формирования на Сухопътните войски
- Министър Димитър Стоянов ще участва в среща на министрите на отбраната на ЕС
- Премиерът Румен Радев: Предложението на ЕК за свръхдефицит е красноречива оценка за всички предишни управления
- Президентът Илияна Йотова: Казанлък е световната столица на розата
- Тръмп: Нетаняху ще трябва да приеме всяка сделка между САЩ и Иран
- НАТО започва мащабни военни учения в страни, граничещи с Русия
Броят на жертвите в боевете до момента е 34
Екстремисти от групировката „Ислямска държава Ирак и Левант” превзеха иракския град Ел Хаим, намиращ се на иракско-сирийската граница, предава ИТАР-ТАСС.
34 души са загинали в боевете за града, които започнаха вчера.
Град Ел Хаим е от изключително значение за екстремистите, защото след завладяването му те ще могат практически свободно да транспортират оръжие през сирийско-иракската граница.
Други публикации
Напиши коментар


(0)






















