Горещи новини
- След атака с дрон нефтената рафинерия „Куйбишев“ в Самара е в пламъци /СНИМКИ/
- Фон дер Лайен обеща на Украйна няколко милиарда евро до края на месеца
- Автоматът на „Спецназ“ АШ-12 пробива стени. Големият калибър на командосите от Русия
- Премиерът Румен Радев призова МВР да действа с цялата строгост на закона, за да прекрати войната по пътищата
- Държавният глава: Отношенията между България и Китай се развиват в дух на искрено приятелство и ползотворно партньорство
- Тържествено именуване на зала „Контраадмирал Иван Вариклечков“ във ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“
- Otbrana.com: Честито! Сержант от запаса Христо Мандев на 90!
- На борда на спасението
- Полк. проф. д-р Адриан Лесенчиук изнесе лекции във Военна академия
- ВА „Г. С. Раковски“: Приключи курс по английски език
Посланикът на Словения в НАТО Андрей Бенедейчич бил извикан на консултации в словенското МВнР след информации в медиите, че шпионирал в полза на Русия, съобщават словенски медии.
Все още не е ясно дали посланикът ще бъде отзован и какви ще бъдат следващите крачки.
От МВнР са заявили, че засега нямат никакви информации, а Бенедейчич бил призован на консултации.
Разследването в рамките на НАТО било предизвикано от Полша, която смятала, че Бенедейчич е руски шпионин. Изданията посочват, че Бенедейчич е известен като русофил.
Други публикации
Напиши коментар


(8)

























Малей-й-й-й-й,
Обаждайте ме в ДАНС.
И аз съм русофил.
За пореден път се потвърждава моята теория, че поляците са едно от най-долните и най-гадните племена на Земята.
Видиш ли поляк все има за какво да му извъртиш един в муцуната.
Polqcite izleznaha po golemi prodajnici I ku•vi ot nas... Egati dolnata nategacheska paplach. A po otnoshenie na spionaja siguren sym che ima oshte ryski shpioni v NATO I es.. No neka dobre e ot vreme na vreme nqkoi Kato dqdo putin da capardosva po alchnite mucuni tezi gadove Anglo saksonco..evreii..
Тези съюзи - ЕС, НАТО, САЩ се ръководят все повече и повече с комунистически методи...
хаха тоя е за статията с куците имена:)
Съвсем нормално е ЕС,НАТО,САЩ да се ръководят с комунистически методи - все пак те са измислили комунизма и са го наложили в царска Русия.
Да е само той,с мед да го почерпиш.
Преславе, я кажи пак кой е измислил комунизма и на кого го е наложл?
Eхх Щирлиц!