Австралия изпраща F/A18 за участие във войната срещу ИДИЛ

Pan.bg 16 сеп 2014 | 06:50 views (3910) commentaries(8)
img independent.ie

Премиер министърът на Австралия Тони Абоб е заявил, че Австралия ще участва в кампанията срещу екстремистите от ИДИЛ с до осем изтребители F/A18. Те, както и самолет за ДРЛОиУ E-7A Wedgetail и транспортен самолет-цистерна КС-30А скоро ще бъдат прехвърлени в ОАЕ.

image

Други публикации


Напиши коментар

Коментари: 8

  1. #1
    Енчо Добрев 16 сеп 2014, 15:30
     
    0
     
    0

    Ето това е респектираща машина!

  2. #2
    Христов 16 сеп 2014, 16:17
     
    0
     
    0

    Не е ли малко бавничка и тромава за двудвигателен самолет?

  3. #3
    KOREKTOR 16 сеп 2014, 17:10
     
    0
     
    0

    До #1 Пуснато от Енчо Добрев

    Добрев,

    И кое и е респектиращото?

    Той под теб Христов ти го е посочил това което трябва да всява "респект", но само у такива като теб.

  4. #4
    Енчо Добрев 16 сеп 2014, 19:44
     
    0
     
    0

    Трудно ми е да ти обясня, Коректоре! :)

  5. #5
    KOREKTOR 16 сеп 2014, 20:42
     
    0
     
    0

    До #4 Пуснато от Енчо Добрев

    Добрев,


    И кое му е трудното.

    Просто няма какво да обясняваш. Няма.

    Няма нищо респектиращо за обяснение.

    По-добре е да си мълчиш.

  6. #6
    Hose 16 сеп 2014, 23:54
     
    0
     
    0

    Димов, много дразниш. Явно това ти е и целта.
    Респектиращ е и толкова.
    Поздрави !

  7. #7
    Енчо Добрев 17 сеп 2014, 09:23
     
    0
     
    0

    Аз друго имах в пред вид Коректоре, ама нейсе! Поздрави!

  8. #8
    KOREKTOR 17 сеп 2014, 10:47
     
    0
     
    0

    До #7 Пуснато от Енчо Добрев

    Добрев,

    Ами кажи де. Давай.

    Какво има страшно. Аз още хора не съм проял.

Социални мрежи

Вход

Запомни ме на това устройство

Регистрирай се Забравена парола

Последни

НАЙ-ЧЕТЕНИ НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Морски архиви

Прочети още

Броячка