Горещи новини
- Forbes: Русия създава модерни оръжия за тотална война със Запада в космоса
- На Запад призоваха за подготовка за война с Русия след две години
- Посочиха страната с най-големи доказани запаси от редкоземни метали
- ТАСС: ВСУ нанесоха удар по Донецк по време на прекратяване на огъня
- Във Великобритания обявяваха за края на ерата на глобализма /ВИДЕО/
- Украйна не е регистрирала въздушни атаки в нощта на Великденското примирие
- Путин обяви Великденско примирие в зоната на СВО. Колко време ще продължи и при какви условия?
- Armymedia.bg: Бъдещи воини в напрегната надпревара
- Armymedia.bg: Воини от осем държави в съвместна тренировка
- Otbrana.com: Казанлък отдаде дължимото на танкистите от военната ни история

pan.bg
В Белград кола блъсна трима участници в протест. Това съобщава вестник BLIC. https://www.blic.rs/vesti/politika/protest-beograd-uzivo-studenti-zbunili-slavija-ili-skupstina-kao-mesto-okupljanja/zy4jjdz
БМВ нахлу в тълпата, блъсна двама души и влачи няколко метра момиче на предния капак. Инцидентът е станал в района на сръбската столица Жарково. Служителите на МВР бързо са открили и задържали 50-годишния водач.
По-рано беше съобщено, че на 14 март в центъра на Белград в пика си броят на протестиращите достигна около 31 хиляди души. Те се събраха в града ден преди голяма акция, обявена за 15 март. Двама души са задържани за нарушаване на обществения ред.
Антиправителствените протести започнаха в страната, след като козирка на жп гара се срути на 1 ноември 2024 г., убивайки 15 души.
#Breaking
— World News (@ferozwala) March 15, 2025
3 people injured, driver detained#Belgrade #Serbia
A car rammed into a crowd of protesters in Belgrade, injuring several people.
The 50-year-old driver was arrested, reports Blic. Meanwhile, protests continue, with streets near President Vučić’s office blocked. pic.twitter.com/ZdIzZ1hEVX
Източник: lenta.ru / © X / ferozwala Снимка: blic.rs
Превод и редакция: pan.bg
Други публикации
Напиши коментар