Горещи новини
- NBC: Пентагонът е обезпокоен от засилено шпиониране от Израел на американски служители, в Израел отричат
- В Италия изпекоха хляб с мая от мумия на 5300 години
- Новото правителство на Унгария започна реформа на държавните медии
- Москва коментира очакванията на ЕС за руска „атака“ срещу Европа
- МТГ-Делфин представи нова концепция за среден безпилотен надводен кораб (MUSV) - Proteus 36 MLC на ХЕМУС 2026
- Меркел разкри кой може да преговаря с Русия от името на ЕС
- В Москва призоваха за унищожаване на маршрутите за доставка на компоненти за БЛА към Украйна
- SHOT: Руските ВС нанесоха масирани въздушни удари по Одеса и Черноморск /ВИДЕО/
- Демонстрация на Силите за специални операции на "ХЕМУС 2026" (ГОЛЯМА ЕКШЪН ГАЛЕРИЯ)
- Путин отказа да се срещне със Зеленски
На 26 и 27 юни 2026 г. Националният дворец на културата ще бъде домакин на „Булендо 2026“ – форум, посветен на иновациите, обучението и обмена на опит в сферата на гастроинтестиналната ендоскопия.
Специален акцент в програмата ще бъдат демонстрациите „на живо“, директно излъчвани от операционните зали на Клиниката по гастроентерология на ВМА, с участието на водещи световни експерти в областта.
РАЗГЛЕДАЙТЕ ГАЛЕРИЯТА > > >
Симпозиумът ще продължи мисията си да обединява ендоскопската общност и да създава възможности за професионално развитие, практически обучения и обмен на добри международни практики.
www.vma.bg
Навигирайте с бутоните под снимката, за да разгледате галерията!

ПРЕДИШНА СНИМКА 1/1 СЛЕДВАЩА СНИМКА
Други публикации
Напиши коментар


(0)






















