Горещи новини
- Израел продължава ембаргото върху доставките на хуманитарна помощ за Газа
- Песков: Изтеглянето на ВСУ от новите региони на РФ е едно от условията за прекратяване на конфликта
- Британски и украински министри проведоха в Лондон "ценна среща в критичен момент за нашата сигурност" /СНИМКА/
- Медиите разкриват подробности от плана на Тръмп за уреждане на Украйна
- Рубио: Ако няма напредък по Украйна САЩ ще се фокусират върху други приоритети /ВИДЕО/
- Ще стане ли Бундесверът по-многоброен?
- Yeni Şafak: Земетресение с магнитуд 6,2 удари Истанбул /ВИДЕО/
- Сикорски: Полша вече е прехвърлила 45 пакета военна помощ на Украйна на стойност €4 млрд
- Saudia Group разкри поръчка за 10 широкофюзелажни Airbus A330neo за подразделението си flyadeal
- Развива се шведско-литовското военно сътрудничество
ВСУ прехвърлят резерви в Сумска област, за да деблокират своите войници, обкръжени в района на Курск

pan.bg
Живата сила и техника на противника се разкриват от разузнавателния състав на руските въоръжени сили и се унищожават от артилеристи и оператори на БЛА, съобщиха за ТАСС от силите за сигурност.
Въоръжените сили на Украйна (ВСУ) в Сумска област съсредоточават резерви, за да се опитат да деблокират личния състав, обкръжен в граничния район на Курск. Това съобщиха руските служби за сигурност пред ТАСС.
„Руските бойци продължават да унищожават разпръснати вражески групи, укриващи се в горски пояси на границата между Русия и Украйна. В Марино, Сумска област, врагът концентрира резерви, за да се опита да деблокира личния състав на украинските въоръжени сили, обкръжен в граничната зона“, каза източникът на агенцията.
Живата сила и техника на противника се откриват от разузнавачите на руските въоръжени сили и се унищожават от артилеристи и оператори на БЛА, отбеляза той.
Източник: ТАСС Снимка: static.mk.ru
Превод и редакция: pan.bg
Други публикации
Напиши коментар