ВА "Г.С.Раковски": Участие в инициатива на посолството на Румъния

Pan.bg 23 май 2026 | 09:38 views (838) commentaries(0)
img На Възнесение Господне, когато в Румъния се отдава почит на загиналите военнослужещи във войните, румънските студенти по програма „Еразъм+“, които се обучават във Военната академия, се присъединиха към инициативата на посолството на Румъния за отбелязване на деня. Бяха поднесени венци и цветя на румънското военно гробище в София, в което са погребани участници в Първата световна война.

Събитието уважи, от от името на началника на Военна академия, полковник доцент д.н. Петър Маринов, зам.-началник по учебната и научната част.


РАЗГЛЕДАЙТЕ ГАЛЕРИЯТА > > >


Навигирайте с бутоните под снимката, за да разгледате галерията!


ВА "Г.С.Раковски": Участие в инициатива на посолството на Румъния

ПРЕДИШНА СНИМКА 1/1 СЛЕДВАЩА СНИМКА


Други публикации


Напиши коментар

Коментари: 0

Социални мрежи

Вход

Запомни ме на това устройство

Регистрирай се Забравена парола

Последни

НАЙ-ЧЕТЕНИ НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Морски архиви

Прочети още

Броячка