Грижата, без която медицината е невъзможна

Pan.bg 13 май 2026 | 10:06 views (606) commentaries(0)
img 12 май е ден на признание към хората, без които медицината не би имала лице, грижа и човечност.

Скъпи медицински сестри,

Вашият труд е символ на всекидневна отдаденост, сила и морална опора за пациентите, за лекарите и за цялата здравна система. Често именно вашата грижа, внимание и човешко отношение дават надежда и спокойствие в най-трудните моменти.

РАЗГЛЕДАЙТЕ ГАЛЕРИЯТА > > >

Във време на недостиг на кадри и все по-големи изпитания пред здравеопазването, ВМА продължава да отстоява своето ниво именно благодарение на вас – на опита, дисциплината и приемствеността между поколенията.
Защото най-ценният урок не се учи от учебник, а се предава от човек на човек – от утвърдените професионалисти към младите, които днес избират този труден, но достоен път.

Благодаря ви за професионализма, търпението и грижата. За спокойствието, което давате на всички около вас.

Бъдете здрави, уверени и горди с призванието си.

Генерал-майор проф. д-р Венцислав Мутафчийски, дмн, FACS

Началник на ВМА



Навигирайте с бутоните под снимката, за да разгледате галерията!


Грижата, без която медицината е невъзможна

ПРЕДИШНА СНИМКА 1/1 СЛЕДВАЩА СНИМКА


Други публикации


Напиши коментар

Коментари: 0

Социални мрежи

Вход

Запомни ме на това устройство

Регистрирай се Забравена парола

Последни

НАЙ-ЧЕТЕНИ НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Морски архиви

Прочети още

Броячка