ПУТИН: НЕ СМЕ ПОКАЗАЛИ ПЪЛНИЯТ СИ ПОТЕНЦИАЛ В СИРИЯ! ОЧАКВАЙТЕ ОЩЕ!

Pan.bg 19 дек 2015 | 20:51 views (2458) commentaries(2)
img DIR.BG


"Имаме допълнителни средства. Ако трябва ще ги използваме", каза Путин в реч по време на тържествена вечеря в Кремъл по случай Деня на работника в органите за сигурност на Русия, предаде РИА Новости, цитирана от Агенция "Фокус".

"Ние виждаме колко ефективно работят в Сирия нашите пилоти, разузнавачи. Как ефективно координират своите усилия, как използват най-съвременно оръжие. Искам да отбележа, че това далеч не са нашите възможности", добави Путин.


"Ситуацията в света е сложна. Расте напрежението в Близкия изток. Терористите открито са обявили война на цивилизацията, на цялата световна общност. Действията им носят пряка заплаха за нашата страна", каза президентът на Русия.

Разкрити са повече от 320 чужди агенти в Русия

Спецслужбите на Руската федерация предотвратиха над 30 престъпления с терористичен характер, съобщи президентът Владимир Путин на тържеството.

Разузнаванията на редица страни засилиха работата си в Русия. Руските спецслужби разкриха през годината повече от 320 чужди кадрови сътрудници и агенти, уточни руският президент, цитиран от ТАСС и БГНЕС.

Русия еднакво леко работи както с Башар Асад , така и със САЩ

Русия по въпроса за нормализирането на сирийската криза еднакво леко работи както с Башар Асад , така и със САЩ, заяви руският президент Владимир Путин, предаде ТАСС.

"Да кажем за сирийската криза: ние леко работим и с президента Асад и с американската страна. Аз наскоро говорих за това с президента Обама и с нашите приятели от Саудитска Арабия и другите арабски страни.

Лесно е защо? Ние не подвиваме опашка и не променяме позицията си“, каза Путин.
loading...

Други публикации


Напиши коментар

Коментари: 2

  1. #1
    Mdaa 20 дек 2015, 23:07
     
    1
     
    3

    Преди в Сирия, няма да е лошо Русия първо да си покаже потенциала в самата Русия...

  2. #2
    Чакащ 21 дек 2015, 19:08
     
    0
     
    2

    Този многообещаващ потенциал го чакахме в Корея и в Афганистан, а дано сега го дочакаме пък в Сирия.

Социални мрежи

Вход

Запомни ме на това устройство

Регистрирай се Забравена парола

Последни

НАЙ-ЧЕТЕНИ НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Морски архиви

Прочети още

Броячка