Горещи новини
- Anadolu: Броят на жертвите от израелската агресия в ивицата Газа достигна 72 061
- Турската компания Otokar ще започне производство на бронирани машини COBRA II в Румъния
- Responsible Statecraft: Речта на Рубио в Мюнхен е сигнал за промяна в политиката на САЩ по отношение на Украйна /ВИДЕО/
- МО РФ: Руската армия нанесе удари по транспортната инфраструктура на ВСУ /ВИДЕО/
- Financial Times: Кличко заяви, че Киев е на ръба на катастрофа
- Галузин: Русия втвърди преговорната си позиция след нападението срещу резиденцията на Путин
- Орел спаси руски войник от украински дрон
- Зеленски се срещна с Рубио в кулоарите на Мюнхенската конференция /СНИМКА/
- На Запад назоваха дати за подготовка на обществото за война между Русия и НАТО и за начало на конфликта
- Рюте обясни многобройните учения и операции на НАТО със заплахата от Русия и Китай
Към морето и Дунава - за напредък!
Калоян Панчелиев
РАЗГЛЕДАЙТЕ ГАЛЕРИЯТА > > >
Pan.bg продължава да следи за Вас темата за корабните визити в пристанище Бургас.
След като на 26 октомври т. г. в брой № 1077 на рубриката "Българските морски новини" Ви показахме кораб за насипни товари Seastar Trojan (10-14), днес публикуваме няколко снимки от посещението в пристанище Бургас на специализирания влекач Ledra Explorer (1-9).
Ledra Explorer с IMO номер 8204781 има дължина 38,50 метра, широчина 8,64 метра, газене 2,8 метра. Построен е през 1984 г. и плава под флага на Кипър.
Собственик на кораб Ledra Explorer е базираната в Кипър фирма Ledra Ena Shipping.
Плавателният съд се използва за изпълнение на най-разнообразни задачи, включително операции за предотвратяване на замърсяване и опазване на чистотата на морските води, снабдяване на море, транспорт на оборудване, резервни части и корабни екипажи.
Следете морските новини от България в Pan.bg и социалните мрежи https://www.facebook.com/profile.php?id=100082058148292
Pan.bg - лидерът в българските морски новини!
Навигирайте с бутоните под снимката, за да разгледате галерията!
ПРЕДИШНА СНИМКА 87/307 СЛЕДВАЩА СНИМКА
Други публикации
Напиши коментар


(0)

































