Най-симпатичните морски обитатели дефилираха по ул. „Богориди“ в Бургас

Pan.bg 31 май 2026 | 09:20 views (781) commentaries(0)
img Женя Петкова

Най-симпатичните морски обитатели дефилираха по ул. „Богориди“. 150 деца от 18 детски градини и ОУ „Любен Каравелов“ се включиха в традиционното карнавално шествие, което българска фондация „Биоразнообразие“ и Община Бургас организират.

Тази година темата на шествието е „Обитателите на морето“. Блестящи медузи, красиви русалки, октоподи и дори морският цар Нептун се появиха пред сградата на Общината. Целта на карнавала е децата да опознаят богатството на Черно море, неговото разнообразие и необходимостта да го пазим чисто.

РАЗГЛЕДАЙТЕ ГАЛЕРИЯТА > > >

www.burgas.bg



Навигирайте с бутоните под снимката, за да разгледате галерията!


Най-симпатичните морски обитатели дефилираха по ул. „Богориди“ в Бургас

ПРЕДИШНА СНИМКА 1/2 СЛЕДВАЩА СНИМКА


Други публикации


Напиши коментар

Коментари: 0

Социални мрежи

Вход

Запомни ме на това устройство

Регистрирай се Забравена парола

Последни

НАЙ-ЧЕТЕНИ НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Морски архиви

Прочети още

Броячка