Горещи новини
- Новото правителство на Унгария започна реформа на държавните медии
- Москва коментира очакванията на ЕС за руска „атака“ срещу Европа
- МТГ-Делфин представи нова концепция за среден безпилотен надводен кораб (MUSV) - Proteus 36 MLC на ХЕМУС 2026
- Меркел разкри кой може да преговаря с Русия от името на ЕС
- В Москва призоваха за унищожаване на маршрутите за доставка на компоненти за БЛА към Украйна
- SHOT: Руските ВС нанесоха масирани въздушни удари по Одеса и Черноморск /ВИДЕО/
- Демонстрация на Силите за специални операции на "ХЕМУС 2026" (ГОЛЯМА ЕКШЪН ГАЛЕРИЯ)
- Путин отказа да се срещне със Зеленски
- Съветът за сигурност на ООН ще свика извънредно заседание по искане на Украйна
- Модернизирането на инфраструктурата и инвестициите в кадри са приоритети в транспортния сектор
Най-симпатичните морски обитатели дефилираха по ул. „Богориди“. 150 деца от 18 детски градини и ОУ „Любен Каравелов“ се включиха в традиционното карнавално шествие, което българска фондация „Биоразнообразие“ и Община Бургас организират.
Тази година темата на шествието е „Обитателите на морето“. Блестящи медузи, красиви русалки, октоподи и дори морският цар Нептун се появиха пред сградата на Общината. Целта на карнавала е децата да опознаят богатството на Черно море, неговото разнообразие и необходимостта да го пазим чисто.
РАЗГЛЕДАЙТЕ ГАЛЕРИЯТА > > >
www.burgas.bg
Навигирайте с бутоните под снимката, за да разгледате галерията!

ПРЕДИШНА СНИМКА 2/2 СЛЕДВАЩА СНИМКА
Други публикации
Напиши коментар


(0)






















/nginx/o/2018/10/03/11465955t1hcf9f.jpg)
