Горещи новини
- The New York Times съди Пентагона заради медийни ограничения
- Путин очерта нови области на сътрудничество между Русия и Индия
- Бившият британски премиер Лиз Тръс обяви за старта на политическо шоу
- Военен експерт съобщи за засилена активност на ВСУ в района на Красни Лиман
- Украинският посланик в САЩ не вижда напредък в мирното уреждане
- Европа иска да създаде свой план за мир в Украйна, за да противодейства на САЩ
- Ванс за прекратяването на войната : Най-голямото разочарование, но има надежда за добри новини
- Путин заяви, че срещата с американците в Москва е била „необходима“
- Тръмп е убеден, че войната в Украйна в крайна сметка ще бъде разрешена
- Медии: Среща на украинска и американска делегация приключи в Маями
Делегация на Многонационалния консултативен съвет на Европейските жандармерийски сили (Еврожандфор/ Eurogendfor) бе на тридневно посещение у нас.
В рамките на визитата делегатите от Португалия, Испания, Франция, Италия, Полша, Румъния и Нидерландия проведоха срещи с ръководството на Главната дирекция „Жандармерия, специални операции и борба с тероризма“.
РАЗГЛЕДАЙТЕ ГАЛЕРИЯТА > > >
Те проследиха няколко демонстрации на служители от дирекциите „Жандармерия“ по овладяване на безредици при масово мероприятие и на „Специални операции и борба с тероризма“ по залавяне на особено опасен престъпник. Гостите бяха приети и от ръководството на МВР.
Идеята за създаването на Еврожандфор е от 2003 година, но тя започва реалното си съществуване с договора от Велсен на 18 октомври 2007 г.
Основната цел на организацията е да подобрят оперативните способности на различни правоприлагащи структури от Европа, за да може ефективно да реагира на потенциални искания за участие в управлението на кризи.
www.mvr.bg
Навигирайте с бутоните под снимката, за да разгледате галерията!

ПРЕДИШНА СНИМКА 1/1 СЛЕДВАЩА СНИМКА
Други публикации
Напиши коментар


(0)



























