Отдел „Пътна полиция“ в ГДНП и Сдружение „Ангели на пътя“ със съвместна инициатива в столицата

Pan.bg 26 май 2026 | 12:40 views (709) commentaries(0)
img Pan.bg

Днешната инициатива под надслов „Предай нататък“ включваше дейности, насочени към безопасността на движението по пътищата за деца и младежи чрез креативни и полезни активности, демонстрации, игри и споделени спомени.

Пътните полицаи от ГДНП разясняваха основни законови положения, свързани с последиците от управление на моторни-превозни средства след употреба на алкохол и/или наркотични вещества или техните аналози. Униформени с патрулка и полицейски мотор приканваха децата да се включат в игри и викторина.

РАЗГЛЕДАЙТЕ ГАЛЕРИЯТА > > >

Гости на събитието имаха възможността да усетят ефекта от управление на превозно средство след употреба на алкохол и наркотични вещества чрез симулации с алкоочила.

Демонстрирани бяха и други технически средства, използвани в ежедневната работа на полицаите.

www.mvr.bg



Навигирайте с бутоните под снимката, за да разгледате галерията!


Отдел „Пътна полиция“ в ГДНП и Сдружение „Ангели на пътя“ със съвместна инициатива в столицата

ПРЕДИШНА СНИМКА 1/1 СЛЕДВАЩА СНИМКА


Други публикации


Напиши коментар

Коментари: 0

Социални мрежи

Вход

Запомни ме на това устройство

Регистрирай се Забравена парола

Последни

НАЙ-ЧЕТЕНИ НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Морски архиви

Прочети още

Броячка