Горещи новини
- Изтребител падна зад борда на американски самолетоносач
- E-7A Wedgetail може да се зарежда с гориво от KC-46A Pegasus
- General Dynamics подписа споразумение за производство и доставка на танкови боеприпаси
- Начало на курсантските полети в 24-та авиационна база през 2025
- Министърът на отбраната Атанас Запрянов: Поредицата „Българските генерали 1878 – 1946“ запълва сериозна празнина
- ВА „Г. С. Раковски“: Церемония по завършване на курса „Общ български език за чуждестранни обучаеми“
- Сухопътният аташе в посолството на САЩ в Република България посети химиците в Мусачево
- Денят на храбростта и празник на Българската армия в столицата ще бъде отбелязан с водосвет на бойните знамена и знамената-светини и военен парад
- Перспективите за насърчаване на икономическия обмен и инвестициите между България и Полша обсъди президентът Румен Радев на среща във Варшава с представители на Полско-българската търговска камара
- Клиничната лаборатория на ВМА с уникална за България апаратура
хаджи Димитър СТАВРЕВ
pan.bg
По информация на Пресцентъра на ВМС
На 28-ми и 29-ти март 2024 година се проведе сбор на командира на Флотилия бойни и спомагателни кораби на тема „Предизвикателства при участие на Флотилия бойни и спомагателни кораби във военноморския компонент в контекста на съюзните планове за отбрана“.
Сборът беше открит от флотилен адмирал Велко Велков – командир на Флотилия бойни и спомагателни кораби. В него взеха участие капитан I ранг Атанас Змийчаров – заместник-началник на щаба по ресурсите на Военноморските сили, областният управител на Бургаска област господин Пламен Янев, заместник-кмета на община Бургас господин Манол Тодоров, директорът на ОД на МВР Бургас старши комисар Емил Павлов, старши комисар Лъчезар Момчев директор на РД „Гранична полиция“ – Бургас, офицери от щаба на флотилията, командири на военни формирования и командири на кораби.
Областният управител и заместник-кметът на община Бургас, представиха пред присъстващите актуални проблеми, перспективи за развитие и предизвикателства стоящи пред областта и общината.
Директорите на ОД на МВР и РДГП Бургас, запознаха участниците с криминогенната обстановка в региона и предизвикателствата пред граничния контрол и националната сигурност през изминалата година.
Навигирайте с бутоните под снимката, за да разгледате галерията!

ПРЕДИШНА СНИМКА 1/7 СЛЕДВАЩА СНИМКА



Други публикации
Напиши коментар