Двама началници на ВВМУ получиха почетния знак на възпитаниците на Училището

Pan.bg 25 май 2026 | 11:17 views (3003) commentaries(0)
img Георги Николов

На 22 май 2026 г., във връзка с честването на 145 години от основаването на Морско училище, бяха удостоени с „Нагръден знак на възпитаниците на ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ о.з. контраадмирал Минчо Цанев Бакалов, началник на Училището в периода 1990 – 1996 г., и о.з. бригаден адмирал Иван Младенов Йорданов, началник на ВВМУ в периода 1998 – 2000 г.



РАЗГЛЕДАЙТЕ ГАЛЕРИЯТА > > >

Този акт е израз на дълбока почит и признателност към дългогодишния принос, всеотдайността и лидерството на наградените за развитието и утвърждаването на престижа на Висшето военноморско училище „Никола Й. Вапцаров“ през годините.

www.naval-acad.bg



Навигирайте с бутоните под снимката, за да разгледате галерията!


Двама началници на ВВМУ получиха почетния знак на възпитаниците на Училището

ПРЕДИШНА СНИМКА 1/1 СЛЕДВАЩА СНИМКА


Други публикации


Напиши коментар

Коментари: 0

Социални мрежи

Вход

Запомни ме на това устройство

Регистрирай се Забравена парола

Последни

НАЙ-ЧЕТЕНИ НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Морски архиви

Прочети още

Броячка