Военнослужещи от Сухопътни войски унищожиха невзривен боеприпас

Pan.bg 25 май 2026 | 10:44 views (568) commentaries(0)
img Pan.bg

На 19 май, формирование за овладяване и/или преодоляване на последствията от бедствия за унищожаване на невзривени бойни припаси от батальон за защита на силите, от състава на 2-ра механизирана бригада – Стара Загора, разузна, транспортира и унищожи силно корозирала осколочно - фугасна 82 мм мина без взривател, открита при извършване на изкопни дейности северно от град Казанлък.

Под ръководството на лейтенант Стоян Стоянов боеприпасът беше унищожен на учебен център „Люляк”.

РАЗГЛЕДАЙТЕ ГАЛЕРИЯТА > > >

Военнослужещите действаха по разпореждане на началника на отбраната адмирал Емил Ефтимов и по заповед на командира на Сухопътните войски генерал-майор Деян Дешков.

Снимки: 2-ра механизирана бригада

www.landforce.armf.bg



Навигирайте с бутоните под снимката, за да разгледате галерията!


Военнослужещи от Сухопътни войски унищожиха невзривен боеприпас

ПРЕДИШНА СНИМКА 1/1 СЛЕДВАЩА СНИМКА


Други публикации


Напиши коментар

Коментари: 0

Социални мрежи

Вход

Запомни ме на това устройство

Регистрирай се Забравена парола

Последни

НАЙ-ЧЕТЕНИ НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Морски архиви

Прочети още

Броячка