Горещи новини
- Руският дрон-прехващач "Сокол" с елементи на ИИ влезе в етап на предсерийно производство
- Личен състав и военна техника ще бъдат транспортирани през България за участие в най-мащабното за 2025 г. учение на НАТО Steadfast Dart 25
- Rolls-Royce сключи солидна сделка за $11 млрд за поддръжка на подводния флот на Обединеното кралство
- Повече от сто украински дрона бяха свалени над руските региони
- Предлагат финландската БМП Patria 6×6 на британската армия
- Естония получи пускови установки M142 HIMARS
- Анализ на състоянието и подготовката във ВВС през изминалата 2024 г. (ГОЛЯМА ЗАСЕДАТЕЛНА АЛЕРИЯ)
- Украйна обяви за "удари по стратегически цели на Руската федерация"
- Шойгу обяви за нарастващ риск от сблъсък между ядрените сили
- Канцлерът на Германия се ангажира със засилване на диалога и сътрудничеството между ЕС и Турция
pan.bg
В Приморие, близо до село Тавричанка, кола пропадна под леда по време на риболов. Това съобщи каналът Amur Mash Telegram.
„Ледената кора на река Тавричанка край едноименното село се напука и започна да се чупи, щом колелата зашумяха по нея. Шофьорът се е опитал да изскочи от колата, но за да избяга, е трябвало да изпълнява акробатични скокове“, се казва в доклада.
Очевидци са заснели инцидента на видео. На кадрите се вижда как колата пада във водата, но не е потънала напълно. Шофьорът се е опитал да се евакуира от потъващия автомобил. Първо застанал на прага и отворил двете врати. След това мъжът се подпрял с ръце на тях и се качил на тавана на колата. В този момент колата започнала да изплува и да потъва под вода, но водачът успял да скочи върху леда и да изпълзи повече от мястото на инцидента.
Местните жители твърдят, че дълбочината на реката в този момент е малка, така че е невъзможно да се удавите.
По-рано в Приморие жена тичайки по пътя и се хвърли под автомобили.
Източник: gazeta.ru Снимка: Телеграм-канал «Максим Чихунов. Политик и правозащитник.»
Превод и редакция: pan.bg
Други публикации
Напиши коментар